• nieruchomości Szczecin
  • deweloper Szczecin

HANDWIT nieruchomości

Firma deweloperska HANDWIT powstała w 1991 roku. Od tego czasu dzięki naszej pracy wiele osób cieszy się swoim własnym domem, mieszkaniem, luksusowym apartamentem, halą magazynową lub sklepem. Starając się sprostać wymaganiom stawianym przez naszych klientów stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz rozszerzamy zakres i skalę działania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, wśród której - mamy nadzieję - znajdą Państwo coś interesującego dla siebie, poczynając od lokalu użytkowego, poprzez przytulny domek w spokojnej okolicy czy komfortowe mieszkanie nad czystym jeziorem, kończąc na ekskluzywnym apartamencie z widokiem na morze.

Osiedle domów Szczecin-Wołczkowo

Galeria zdjęć


Gotowy, OSTATNI SEGMENT w budynku typu „B” o powierzchni aż 146,66m2, obecnie już wykończony w standardzie "deweloperskim", teraz czeka na Ciebie w doskonałej cenie - 460.000 PLN brutto ! (cena brutto zawiera 8% podatku VAT i dotyczy segmentu przy ul. Owocowej 20); DODATKOWO, możliwe jest również - jako opcja - PEŁNE WYKOŃCZENIE w systemie „POD KLUCZ” (m.in. podłogi, łazienki, drzwi, biały montaż, schody itp.), szczegółowe warunki pozostają do uzgodnienia.

Oferta sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej WOŁCZKOWO k. SZCZECINA, UL. LIPOWA - OWOCOWA

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy – osiedlem domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej doskonale zlokalizowanym w centralnej części popularnej podszczecińskiej miejscowości Wołczkowo. Niewielka odległość od centrum Szczecina, położenie w cichej i spokojnej okolicy otoczonej lasami, bliskość terenów rekreacyjnych (Jezioro Głębokie, lasy Puszczy Wkrzańskiej) – nasza oferta to idealna propozycja dla osób szukających większej i niedrogiej powierzchni mieszkalnej z własnym dużym garażem i ogródkiem - z dala od miejskiego zgiełku.

CHARAKTERYSTYKA Przedmiotem oferty są budynki mieszkalne jednorodzinne z wbudowanymi garażami w zabudowie bliźniaczej, niepodpiwniczone, półtora kondygnacji; parter i poddasze użytkowe. Dach stromy dwuspadowy o nachyleniu 42 stopnie. Posadzka parteru 30cm powyżej poziomu gruntu. Wysokość parteru 2,70cm, poddasza 2,60cm. Wjazd do garażu i wejścia do budynku wykonane z polbruku, z lekkim spadkiem w kierunku drogi. Dwa tarasy – niewielki przed wejściem głównym i drugi większy od strony ogrodu

TECHNOLOGIA Fundamenty – ławy betonowe, stopy żelbetowe; ściany konstrukcyjne zewnętrzne dwuwarstwowe pustak Porotherm 25cm i styropian 12cm; wewnętrzne pustak Porotherm 18,8cm; ściany działowe pustak Porotherm 8cm; strop nad parterem żelbetowy wylewany; dach drewniany krokwiowo-płatwiowy dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną, lukarny drewniane.

WYKOŃCZENIE Budynki oddawane w standardzie deweloperskim (do wykończenia), z rozprowadzonymi wszelkimi instalacjami w tym C.O. z kotłem gazowym "Brotje" Energy Komfort z zamkniętą komorą spalania i grzejnikami. W standardzie są też tynki zewnętrzne i wewnętrzne gipsowe, posadzki zatarte na ostro, drzwi zewnętrzne stalowe firmy Wikęd wzór Normal 17, brama garażowa segmentowa z ociepleniem Hormann, okna Drutex 5-komorowe system Iglo5 z okuciami Maco i szybami wypełnionymi Argonem (Ug = 1,0 W/(m2K) wg metody badawczej PN-EN 674:1999) wraz z parapetami i wbudowanymi kasetami rolet z prowadnicą, schody drewniane z możliwością dostosowania projektu, kolorystyki i materiału do wymagań Klienta, schody nożycowe na strych, podłoga strychu wyłożona płytą osb (strych z wysokością umożliwiającą swobodne wyprostowanie się). Możliwe wykończenie całego budynku w systemie „pod klucz”, szczegółowe warunki do uzgodnienia.

POWIERZCHNIE I ROZKŁAD W budynkach A i B dostępne są zróżnicowane powierzchnie – od 102 do 146m². Do każdego z domów przynależy garaż, taras i ogródek. Rzuty poszczególnych kondygnacji budynków z dokładnym metrażem oraz plan całego osiedla dostępny poniżej.

TERMINY: Po uzyskaniu pozwolenia na budowę, wykonaniu podziału geodezyjnego, uzbrojeniu terenu, rozpoczęliśmy realizację pierwszych budynków. Postęp prac budowlanych mogą Państwo obejrzeć w załączonej powyżej galerii zdjęć lub bezpośrednio na placu budowy. Obecnie dostępny jest ostatni segment typu "B" - 146,66m2 - w promocyjnej cenie 460.000 (brutto). Wkrótce rozpoczęcie realizacji segmentów typu "A" o powierzchni 102m2.

Cena promocyjna gotowego ostatniego segmentu typu B w standardzie "deweloperskim" wraz z działką i udziałem w drodze - 460.000 PLN (brutto). Cena segmentu typu A (realizacja kolejnych segmentów "A" w przygotowaniu) w standardzie "deweloperskim" wraz z działką i udziałem w drodze - do uzgodnienia.

Szczegółowe informacje, sprzedaż: tel. 604 400 466 lub 91/48-34-885

rzuty kondygnacji - budynek typ A:

rzuty kondygnacji - budynek typ B:

plan zagospodarowania osiedla:


Mapa lokalizacji


Pokaż Wołczkowo ul. Lipowa na większej mapie

Rzuty mieszkań